Witaj na naszej stronie  strona główna   Kontakt 

Strona głowna
Współpraca
Elektrośmieci
Dla wprowadzających
O nas
Słownik

Oferta dla wprowadzających sprzęt elektryczny i elektroniczny na rynek dla zarejestrowanych w GIOŚUstawa o sprzęcie elektronicznym i elektrycznym narzuca na wprowadzającego obowiązki, szczegółowo omówione tutaj.

Istotnym punktem jest wykonanie kampanii edukacyjnej, proponujemy przeprowadzić ją samodzielnie tzn. można zrobić samemu bądź zlecic jej przeprowadzenie firmie szkoleniowej. W ten sposób sami Państwo zdecydujecie na co i dla kogo przeznaczycie swoje pieniądze.

Prowadzenie edukacji ekelogicznej wśród dzieci i młodzieży to najważniejszy segment działań edukacyjnych. Dzięki wyrobieniu w nich odpowiednich nawyków postępowania z zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (ZSEiE) w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska osiągniemy założony efekt edukacyjny.

Jak wynika z doświadczeń dzieci i młodzież mogą stać się swoistym przekaźnikiem treści ekologicznych w swoich rodzinach. Mogą one upominać i nakłaniać rodziców do właściwego postępowania z ZSEiE powstającymi w gospodarstwie domowym oraz w miejscach pracy rodziców.Nasze kompetencje:

 bazy elektronicznych adresów 40 tysięcy placówek edukacyjnych,

 narzędzia internetowe,

 zespół ekspertów,

  doświadczenie w przeprowadzaniu ogólnopolskich akcji edukacyjnych,

 posiadanie statusu jednostki szkoleniowej.


Każdą ofertę kampanii edukacyjnej przygotowujemy indywidualnie, w pełni dostosowaną do życzeń Klienta. Prosimy o kontakt w celu wspólnego ustalenia założeń kampanii.
logowanie design. webmaster © Technika 2009